Zaproszenie na posiedzenie plenarne Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Suwałkach

Na podstawie pkt. 8 i 10 rozdziału II regulaminu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Suwałkach zapraszam na posiedzenie plenarne Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Suwałkach, które odbędzie się w dniu
15 lutego 2019 r. (piątek) o godz. 16.00 w siedzibie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Suwałkach przy ul. Noniewicza 71A (II piętro sala konferencyjna).

Tematem posiedzenia będzie:
1. Zaopiniowanie wniosków o wydanie zezwoleń na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych.
2. Wniosek firmy Polska Press Sp. z o.o. Oddział w Białymstoku Biuro Reklamy w Suwałkach o zakup komiksu, który ma na celu budowanie świadomości zagrożenia oraz edukacji rodziców i młodzieży.
3. Wniosek Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Aleksandry Piłsudskiej w Suwałkach o zwiększenie planu wydatków na realizację zadania pn. "POGODNY ŚWIAT TWORZENIA" - zajęcia z arteterapii jako wspomaganie rozwoju terapią przez rysunek, śpiew, teatr i stymulację sensoryczną.
4. Wnioski Suwalskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach o zwiększenie planu wydatków na zadania pn. "SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW - CZĘŚĆ 2" oraz ?Szkolenie Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) przeznaczone dla nauczycieli, specjalistów pracujących z uczniami ze spektrum?.
5. Sprawy różne.« POWRÓT