ZAPROSZENIE na projekcję filmu "Mój piękny syn"

Serdecznie zapraszam na projekcję filmu "Mój piękny syn" w dniu 13 czerwca 2019 r. o godz. 17.00. Projekcja odbędzie się w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. Papieża Jana Pawła II 5 w Sali im. Andrzeja Wajdy.

Głównymi bohaterami filmu Van Groeningena są David Sheff (Steve Carell) i Nic Sheff (Timothée Chalamet). Ten pierwszy jest dziennikarzem pisującym artykuły do najważniejszych magazynów amerykańskich. Nic Sheff to jego dorastający syn, z którym David ma bardzo dobrą i bliską relację. W każdym razie tak mu się wydaje. Prawda jest jednak inna: przez lata był ślepy na to, co działo się z jego ukochanym dzieckiem. Dopiero kiedy chłopak zaczął tracić kontrolę nad nałogiem, David poznał przerażające fakty dotyczące uzależnienia syna od najgroźniejszych narkotyków. Tak rozpoczyna się podróż pełna wzlotów i upadków, rozczarowań i desperackiego trzymania się nadziei.

Po projekcji filmowej odbędzie się prelekcja (z profilaktyki narkomanii) z udziałem: lek. med. Leszka Pazio i lek. med. Adama Malinowskiego, która kierowana jest między innymi do: uczniów klas od VII wzwyż suwalskich szkół i ich rodziców, pedagogów i nauczycieli, kuratorów, policji, pracowników socjalnych itp.

Wstęp wolny, rezerwacja biletów grupowych: Maja Wawrzyniak, tel. 87 563 56 01 odbiór wejściówek: Urząd Miejski w Suwałkach, ul. T. Noniewicza 71A, pok. 117 i kasa SOK, ul. Jana Pawła II 5


Pliki załączników:
F - PLAKAT Mój piękny syn - pokaz specjalny 13.06.2019.jpg


« POWRÓT