Aktualności

Zaproszenie na posiedzenie plenarne Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Suwałkach

2024-04-04

Na podstawie rozdziału II regulaminu pkt. 8 i 10  Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Suwałkach zapraszam na posiedzenie plenarne Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Suwałkach, które odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2024 r. (czwartek) o godz. 15.30 w siedzibie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy ul. Noniewicza 71A.

Tematem posiedzenia będzie:

  1. Zaopiniowanie wniosków o wydanie zezwoleń na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych.
  2. Wniosek Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Suwałkach o zwiększenie planu wydatków na realizację projektu profilaktycznego pn. „Razem po zdrowe nawyki” – profilaktyka uzależnień osób 60+.
  3. Wniosek Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach o zwiększenie planu wydatków na realizację projektu profilaktycznego pn. Wiedzieć – Wybrać – Wygrać”.
  4. Prośba pracownika Oddziału Terapii Uzależnień i Zaburzeń Emocjonalnych Specjalistycznego Psychiatrycznego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Suwałkach o sfinansowanie udziału w V Międzynarodowej Konferencji pn. „Relacja terapeutyczna, która leczy”.
  5. Prośba pracownika Oddziału Terapii Uzależnień i Zaburzeń Emocjonalnych Specjalistycznego Psychiatrycznego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Suwałkach o sfinansowanie udziału w Ogólnopolskim Kongresie Psychologów i Psychoterapeutów.
  6. Wniosek Suwalskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach o zwiększenie planu wydatków na realizację szkoleń dla pracowników suwalskich placówek oświatowych z zakresu profilaktyki narkomanii.
  7. Sprawy różne.
Aktualności » Wstecz